KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 6583030
nr 658 3030
Blyertsteckning
sign. Hill Höstnatt, 13x22
Utrop:
100 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 27 september 2010
kl 19:37:22
100 kr
300 kr
200 kr
350 kr
500 kr
500 kr
550 kr
1.300 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)